دسته گل عقد و انواع دسته گل متناسب با استایل عروس

آتلیه عروس و داماد
آتلیه عروس و داماد از امکانات ویژه تالارهای تشریفات
اکتبر 19, 2020
پذیرایی روز عقد چیست؟
پذیرایی روز عقد چیست؟
نوامبر 16, 2020

دسته گل عقد و انواع دسته گل متناسب با استایل عروس

دسته گل عقد

دسته گل عقد

انتخاب دسته گل برای روز عقد نسبت به موارد دیگری مانند انتخاب حلقه و یا سفره عقد، اهمیت زیادی نداشته و می تواند در زمان کوتاهی تهیه شود. اما دسته گل عقد می تواند با توجه به رنگ لباس عروس و یا با تاج آن در روز عقد هماهنگ شود و جلوه زیباتری به عروس دهد.

این دسته گل می تواند با استفاده از گل های طبیعی و یا مصنوعی ساخته شود و نشانه سلیقه عروس است. بنابراین در انتخاب سبک و نوع گل های آن باید دقت کافی را داشت. همچنین باید گفت دسته گل عقد می تواند به نوعی ساده تر از دسته گل عروسی باشد و با گل های کمتری ساخته شود.

انواع دسته گل

سبک ها و انواع مختلفی برای ساخت و تزیین دسته گل عروس در روز عروسی و نامزدی وجود دارد. انتخاب نوع دسته گل باید با توجه به سلیقه و راحتی عروس تعیین شود. گل های دسته گل در صورت طبیعی بودن، باید با توجه به فصل برگزاری مراسم انتخاب شوند.

همچنین در انتخاب نوع گل ها باید دقت کرد که گل هایی که از مقاومت و دوام بیشتری برخوردار هستند انتخاب شوند تا خیلی زود پژمرده و زشت نشوند. گل هایی مانند رز هلندی، ارکیده، لیلیوم و… دارای مقاومت خوبی هستند.

 

  • یکی از انواع دسته گل هایی که برای مراسم عقد مناسب است، دسته گل مدل بازویی می باشد. این سبک دسته گل عقد برای لباس های بدون آستین و باز مناسب بوده و معمولا تا آرنج را پوشش می دهند.
  • همچنین مدل دستبندی برای دسته گل  مناسب است. این مدل کوچک بوده و مانند دستبند روی مچ بسته می شود. این دسته گل برای لباس های ساده مناسب است و هماهنگی گل های آن با گل های روی تاج عروس، زیبایی و جلوه عروس را دو چندان می کند.
  • مدل های گرد نیز برای دسته گل در هر مراسم و جشنی مناسب است. همچنین این نوع دسته گل ها می توانند با هر نوع لباسی هماهنگ شوند.
  • همچنین مدل آبشاری نیز یکی از مدل هایی است که می تواند از آن برای ساخت دسته گل استفاده کرد. در این مدل گل ها به صورت آبشاری از دسته گل آویزان می شوند و در آن می توان از سبزه یا روبان برای تزیین آبشار استفاده کرد.

تشریفات در اصفهان تشریفات گیتی بهترین انتخاب را با توجه به سبک شما در نظر میگیرد.

هزینه عروسی در اصفهان

تشریفات خوب در اصفهان

بهترین تشریفات در اصفهان

تشریفات در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *